Врятуйте мій Remade!
Всі вироби Remade виготовлені зі старих шкіряних курток, плащів та ін. Кожна така річ відслужила свому господареві довгі роки, а потім потрапила до нас у руки. Ми ущільнили шкіру каучуковим з'єднувачем і підкладкою, що не промокає, тим самим надавши їй міцності і зносостійкості. А потім пошили виріб Remade. Але в житті трапляється всяке, і навіть найміцніший виріб іноді підлягає зносу. Саме тому ми надаємо швидку індивідуальну допомогу для виробів Remade.
Вартість ремонту обговорюється у кожному окремому випадку індивідуально та залежить від початкового запиту.
Заміна пластикової фурнітури ​ ​​
Якщо на вашому виробі Remade зламався елемент пластикової фурнітури, ви можете вибрати зручний для вас спосіб заміни:

1) Ми відправимо вам необхідну деталь фурнітури поштою (безкоштовно) і ви заміните її звернувшись до будь-якої ремонтної майстерні.

2) Ми з радістю зробимо ремонт самостійно. Для цього вам необхідно передати виріб Remade нам, відправивши його поштою або особисто завезти в нашу майстерню в Києві. Термін ремонту оговорюється індивідуально. Після чого ми повернемо ваш оновленний Remade. Усі витрати пов'язані з пересилкою виробів оплачує клієнт.
Локальний ремонт 
Якщо у виробі Remade відбулася поломка, пов'язана з його функціоналом, ми в найкоротші терміни зробимо його відновлення.

Ось перелік робіт, які ми можемо зробити:
- Заміна блискавки
- Заміна хлястиків на блискавці
- Заміна ремінних стрічок
- Заміна кнопок та заклепок
- Заміна лейбла логотипу
- Заміна липучок
- Реставрація швів (якщо це не вимагає розпарювати виріб)
- Покраска виробу

Для того, щоб скористатися цією послугою від вас потрібно передати виріб Remade нам, відправивши його поштою або особисто завезти в нашу майстерню в Києві. Термін ремонту оговорюється індивідуально. Після чого ми повернемо ваш готовий до нових пригод Remade.
Усі витрати пов'язані з пересилкою виробів оплачує клієнт.
Інша проблема?
Якщо ви не знайшли варіант рішення, пов'язаний з поломкою виробу Remade - напишіть нам! Ми зв'яжемося з вами та придумаємо як вирішити вашу проблему